Vesen Yalıları için ön talepler başladı

“Sen Merkezli Yapılar” mottosu ile lüks konut geliştirerek gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden biri olmayı hedefleyen Vesen Yapı tarafından T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı kuruluşu İller Bankası güvencesi ile İstanbul’un en sıra dışı ve iddialı projesi hayata geçiyor.

Vesen Yalıları için ön talepler başladı


İstanbul’un en gözde yaşanılabilir ilçelerinden, yatay mimarisi ile öne çıkan Tuzla’nın, denizin mavisi ile doğanın yeşilini buluşturan kıyısı Mercan’da inşasına başlanan Mercan Tuzla Vesen Yalıları projesi için ön talep toplanmaya başlandı. Projenin 2024 yılının ilk çeyreğinde tamamlanıp konutların teslim edilmesi hedefleniyor.

İSTANBUL’UN DENİZE SIFIR, ÖZEL KUMSALLI İLK VE TEK PROJESİ

Mercan Tuzla Vesen Yalıları, İstanbul’da denize sıfır konumu ile yeni nesil, ayrıcalıklı bir yalı yaşamı vaat ediyor. Özel kumsalı, büyük, kullanışlı ve yüksek tavanlı daireleri, ferah balkonları, geniş yeşil alanları, zengin sosyal tesisleri, akıllı ev sistemleri gibi detaylarıyla kalite ve lüks öne çıkarılıyor. Projenin peyzaj konseptinde kesintisiz bir yürüyüş parkuru, yapay göletleri, zen bahçeleri, çocuk oyun alanları, 1.550 metrekarelik macera temalı survivor çocuk parkı gibi alanların yanı sıra 3.850 metrekarelik açık hava spor merkezi, 1.625 metrekare kapalı sosyal tesis dikkat çekiyor.

40.795 METREKARE ARAZİDE SADECE 158 YALI DAİRESİ

T.C. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı kuruluşu İller Bankası’nın 40.795 metrekare alana sahip denize sıfır arazisi üzerinde geliştirilen proje, 16 blokta sadece 158 adet seçkin daireden oluşuyor. En küçük yalı dairesinin 214 metrekare olduğu, yatay mimari anlayışıyla geliştirilen ve Zemin + 3 katlı bloklardan oluşan Mercan Tuzla Vesen Yalıları’nda ev seçenekleri 3,5+1, 4,5+1 ve 5,5+1 olarak sunuluyor. Daireler için 26 metrekare ile 117 metrekare arasında teraslar, 52 metrekare ile 270 metrekare arasında bahçe kullanım alanları yer alıyor.

HEM DENİZDEN HEM KARADAN ULAŞIM KOLAYLIĞI

Mercan Tuzla Vesen Yalıları sadece karadan değil, deniz üzerinden de evinize ulaşım imkanı sağlayarak çok özel bir yaşam deneyimi vaat ediyor.

Marmaray ve E5 Karayolu’na 5 dakika, TEM Otoyolu ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta olan Mercan Tuzla Vesen Yalıları, bölgedeki alışveriş merkezlerine ise 5 kilometre, hastanelere ve üniversitelere 10 kilometre mesafede yer almaktadır.

Vesen Yapı A.Ş. ‘Sen Merkezli Yapılar’ mottosu ile lüks konut ve turizm projeleri geliştirerek gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden biri olma hedefiyle kuruldu. Yenilikçi hizmet anlayışı ile birbirini tamamlayan farklı sektörlerdeki tecrübesi, nitelikli insan kaynağı, köklü geçmişi ile Vesen Yapı A.Ş. sektörde güçlü bir oyuncu olmayı hedefliyor. Sağlam temeller üzerine kurduğu ayrıcalıklı projeleri ve değerli iş birlikleri ile Vesen Yapı A.Ş'nin önceliği daima güçlü bir gelecek inşa etmek olacak.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2022, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER