Bahçeli: Mağlup ve mahkûm edilecekler

Bahçeli: Mağlup ve mahkûm edilecekler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mersin’in Mezitli ilçesinde polisevine yönelik terör saldırısına ilişkin; “Terör örgütlerine ve teröristlere güzellemeler yapan, yardım ve yataklıkta sınır tanımayan, bununla da yetinmeyip canileri aklamaya ve arkalamaya çalışan kim ya da kimler varsa kaybedecek, mağlup ve mahkûm edileceklerdir. Nitekim Türk milletinin kararı ve gayesi budur” açıklamasını yaptı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mersin’in Mezitli ilçesinde polisevine yönelik terör saldırısına ilişkin açıklama yaptı. Bahçeli, sosyal medya hesabında şu mesajları paylaştı:

“Mersin Mezitli Polisevi’ne 26 Eylül 2022 gecesi, sözde gazeteci olarak lanse edilen bir teröristin hain saldırısı neticesinde, son kurşununa kadar mücadele eden Polis Memurumuz Sedat Gezer şehit düşerken, bir polisimizle birlikte bir sivil vatandaşımız da yaralanmıştır.

Aziz şehidimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor, kederli ailesine, emniyet teşkilatımıza ve milletimize başsağlığı diliyorum. Tedavi altında bulunan yaralılarımıza şifalar temenni ediyor, geçmiş olsun diyorum.

Türkiye terörün tasallutundan mutlaka kurtulacak, teröristler, arkalarındaki sinsi ve namert destekçileri hak ettikleri bedeli eninde sonunda ödeyeceklerdir. Türk milleti hıyanet ve melanetin karşısında tek yürektir. Dökülen her şehit kanının hesabı damla damla sorulacaktır.

Terör örgütlerine ve teröristlere güzellemeler yapan, yardım ve yataklıkta sınır tanımayan, bununla da yetinmeyip canileri aklamaya ve arkalamaya çalışan kim ya da kimler varsa kaybedecek, mağlup ve mahkûm edileceklerdir. Nitekim Türk milletinin kararı ve gayesi budur.”

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2022, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER