Efeler Belediyesi'nden tiyatro şöleni

Efeler Belediyesi, kültür ve sanat etkinliklerini koronavirüs tedbirleri kapsamında online olarak sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Efeler Belediyesi'nden tiyatro şöleni

Efeler Belediyesi, internet televizyonu Efeler TV’nin Facebook ve Youtube hesapları üzerinden sanatseverleri tiyatrolarla buluşturuyor.

Efeler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, koronavirüs tedbirleri kapsamında Efeler TV üzerinden kültür ve sanat etkinliklerini online olarak sürdürüyor. Bu kapsamda, 12 Mart Cuma günü saat 19.00’da "Kelebekler Özgür Olmalı", 14 Mart Pazar günü saat 13.00’te "Eşekler Karnavalı" adlı tiyatro oyunları Efeler TV’de çocuklarla buluşacak.

Mart ayı boyunca düzenli olarak belirlenen tarihlerde, "Bir Zebra Müzikali", "Çalışkan Karıncalar", "Meraklı Dedektif ve Gırgır", "Arkadaşım Robot" ve "Deniz ile Dinozor" adlı çocuk oyunları, online olarak yayınlanacak.

27 Mart Dünya Tiyatro Günü dolayısıyla "Merhaba Gölgem" adlı çocuk oyunu ile "Seni Unutmak İstemedim ki" adlı yetişkin oyunu, 27 Mart Cumartesi günü Efeler TV’de izleyici ile buluşacak. Yine Mart ayı içinde "Benim Giritli Limon Ağacım" adlı belgesel de vatandaşların beğenisine sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2021, 21:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER