Kartal Belediyesi'nde'Bahara Merhaba Sergisi' devam ediyor

Zihiye İlhan’ın küratörlüğünde 29 sanatçının eserlerinin yer aldığı "Bahara Merhaba" isimli karma resim sergisinin açılışı, Kartal Belediyesi fuaye alanında gerçekleşti.

Kartal Belediyesi'nde'Bahara Merhaba Sergisi' devam ediyor


Serginin açılışı, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı İmam Aydın ve Meclis Üyesi Özlem Bulut’un katılımıyla yapıldı. Sergiyi gezerek sanatçılardan eserleri hakkında bilgi alan İmam Aydın, daha sonra tüm sanatçıların nezdinde Küratör Zihniye İlhan’a çiçek takdim etti. Serginin açılışına katılan Kartallı sanatseverlere de teşekkür eden Aydın, Kartal Belediyesi’nin her zaman sanatın ve sanatçının yanında olmaya devam edeceğini söyledi.

29 Mart Pazartesi günü sona erecek sergide eserleri bulunan sanatçılar, Ali Naki İlhan, Bahar Batuhan Ranlı, Belgin Bıyıkoğlu, Berna Efe, Cennet Göltaşı, Deniz Aksoy, Derinsu Yener, Elif Berberoğlu, Fatma Ayhan, Fatma Halıcı, Fevziye Sayarı, Gülay Bayrak, Halil Fatih Yamak, Hande Altunçer, Hatice Gülen Çiftçi, Hatice Ünal, Hülya Esen, Hüseyin Macar, Mustafa Ali Kasap, Nadide Altunbaş Kale, Nazire Akdağ, Sibel Tankut, Şaheser Özbalçık Yasin, Şenim Erkan, Tijen Hasçilingir, Tülin Türkar, Yeliz Hamurişçi, Zerrin Gökçe Çatalbaş ve Zihniye İlhan olarak sıralandı.

Sergi, iki hafta boyunca Kartal Belediyesi fuaye alanında sanatseverleri ağırlayacak.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2021, 14:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER