Pop müziğin yıldızları Hatay'da

Hatay Büyükşehir Belediyesi, yeni yılı konserler ve etkinliklerle karşılamaya hazırlanıyor.

Pop müziğin yıldızları Hatay'da


İskenderun’daki Berkay konseri ile başlayan etkinlikler, 31 Aralık Cuma günü Antakya Expo alanındaki organizasyonlarla devam edecek.

Eğlence, dans, müzik, gurme lezzetler, oyunlar, atlı karınca ve animasyonlar, Expo yeni yıl festival alanında Hataylılar'la buluşacak.

Gün boyu sürecek keyifli dakikaların ardından Türk pop müziğinin efsane ismi Kenan Doğulu, sevilen şarkılarını Expo 2021 ve Hatay için seslendirecek. 

2022’nin ilk konseri yine Antakya Expo alnında olacak. 1 Ocak Cumartesi saat 21.00’de Fatma Turgut, sahne alacak.

Expo yeni yıl festivalinin son gününe ise DJ performansları damga vuracak. 2 Ocak Pazar günü saat 18.00’de başlayacak DJ performansları ile yeni yıl festivali, yüksek enerji ve ritimle son bulacak.

Yeni yıl festivalinde tüm etkinliklerin ücretsiz olduğunu belirten Büyükşehir yetkilileri, Expo alanına ulaşım için Antakya ve İskenderun’dan servis kaldırılacağını açıkladı.

Servisler, Antakya için Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi kampüs girişi, belediye binası önü ve Uğur Mumcu Meydanı’ndan saat 11.00’den itibaren her saat başı İskenderun PAC Meydanı’ndan ise 12.00-15.00-18.00’de hareket edecek. 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2021, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER