Başak Sayan'dan özel açıklamalar

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra kaleme aldığı kitapları ile de büyük beğeni toplayan Başak Sayan, kendisi ile ilgili merak edilenleri MAG Mayıs sayısı için anlattı.

Başak Sayan'dan özel açıklamalar

Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Ceyda karakteri ile hafızalarda kötü karakter olarak bilinen Sayan, röportajında bunun bir dezavantaj olmadığını dile getiriyor. İkiz annesi olduktan sonra hayatının değiştiğini belirten ünlü oyuncu ve yazar, anne olma sürecini şu sözlerle ifade ediyor: “Hayatım çocuklarımdan sonra öncesi ve sonrası olarak ikiye ayrılıyor. Hayata bakış açım, hırslarım, amaçlarım her şey değişti. Şimdi ne yapıyorsam onlar için yapıyorum.” Yetişkin kitaplarının yanı sıra ilk çocuk kitabı “Rüzgar olmak isteyen çocuk” ile okurlarının karşısına çıkan Sayan, “Bağlanma Korkusu” kitabının film yapılması sürecinde Fida Film ile yaşadığı anlaşmazlığı ise “en büyük pişmanlıklarımdan biri” olarak nitelendiriyor.

Ünlü oyuncu Özge Gürel’in kapak yıldızı olduğu MAG Mayıs sayısı, Anneler Günü özel röportajları ve birbirinden başarılı köşe yazarları ile  , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2019, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER