Melis Sezen'in bir hayali var

Yasemin Sakallıoğlu, geçtiğimiz akşam 'Doğru Koca Nasıl Seçilir?' adlı gösterisi için sahneye çıktı. Sakallıoğlu'nu izlemeye gelenler arasında oyuncu Melis Sezen ve annesi Nusel Sezen de vardı.

Melis Sezen'in bir hayali var


Oyuncu Melis Sezen, son dönemde biyografi filmlerinin ön planda olmasıyla ilgili gazetecilerin, "Sizin oynamak istediğiniz tarihi bir karakter var mı?" sorusuna yanıt verdi. "Bergen' filmini çok merak ediyorum" diyen Sezen, "Ben de Marilyn Monroe'yu oynamayı çok isterim, iddialı olur ama iddiayı severim" ifadelerini kullandı.

Gösteriyi izlemeden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 25 yaşındaki Sezen, "Yasemin'e gelmeyi uzun suredir bekliyordum ama set yoğunluğundan dolayı bir türlü fırsat olmadı. Bugün program bir anda değişti ve annem ile gösteriyi izlemeye geldik." dedi.

 
"MARILYN MONROE'YU CANLANDIRMAYI ÇOK İSTERİM"
Melis Sezen, son dönemde biyografi filmlerinin ön planda olması üzerine gazetecilerin, "Sizin oynamak istediğiniz tarihi bir karakter var mı?" sorusuna ise "Bergen' filmini çok merak ediyorum. Ben de Marilyn Monroe'yu oynamayı çok isterim, iddialı olur ama iddiayı severim." yanıtını verdi.

mynet

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2022, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER