Blu TV'den 'Çıplak' dizisi açıklaması

BluTV, yönetmenliğini Can Evrenol'un yaptığı 'Çıplak' dizisinin yayından kaldırılması hakkında açıklama yaptı.

Blu TV'den 'Çıplak' dizisi açıklaması

BluTV, 'Çıplak' dizisinin yayından kaldırılmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "18 yaş altı çocuk kilidi uygulamamızı aktive etmeyi planladığımız bir dönemde olduğumuz için Çıplak dizisini kısa bir süreliğine erişime kapatmış bulunuyoruz. Teknik prosedürler tamamlandıktan sonra içeriğimiz yeniden izleyicilerimizle buluşacaktır" ifadelerini kullandı.


BluTV'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Sevgili BluTV izleyicileri, dünden beri gündemde olan 'Çıplak' isimli dizimizle ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz. 18 yaş altı çocuk kilidi uygulamamızı aktive etmeyi planladığımız bir dönemde olduğumuz için Çıplak dizisini kısa bir süreliğine erişime kapatmış bulunuyoruz.

Teknik prosedürler tamamlandıktan sonra içeriğimiz yeniden izleyicilerimizle buluşacaktır" denildi.


BluTV, tartışmaların ardından sessizliğini bozarak #Çıplak'ın platformdan kaldırılmasına dair bir açıklama yayınladı. Açıklamanın, platformun arşivindeki diğer yapımlara da bakınca tatmin edici olduğunu söylemek hayli güç. pic.twitter.com/OYbyVnNKD7

 
Dizinin, gazeteci Cüneyt Özdemir'in sosyal medyadan yaptığı "Aman RTÜK Başkanı Bekir Şahin bey ve sansür kılıcı görmesin!" paylaşımının ardından yayından kaldırılması dikkat çekmişti.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2020, 19:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER