Kickboks severler ekran başına

Kickboksun en tanınmış markalarından biri olan King of Kings (KOK), İstanbul’dan canlı yayınla FightBox HD ekranlarında seyircileriyle buluşuyor.

Kickboks severler ekran başına

Dünyanın farklı şehirlerinden canlı yayınlarla ekrana gelen dövüş programı King of Kings, 8 Aralık Cumartesi günü 23.00’ten itibaren İstanbul karşılaşmasıyla FightBox HD’de izleyicileriyle buluşuyor.

2018 yılındaki 16. ve son etkinliğiyle dövüşseverlerle buluşmaya hazırlanan King of Kings, yıl içindeki etkinlikleriyle büyük ilgi gördü. Türkiye’de ilk kez Ağustos ayında seyirciyle buluşan King of Kings, ülkedeki ikinci etkinliğini bu kez ülkenin en büyük şehri İstanbul’da yapıyor. Akşamın ana etkinliği; 4 kadının katılacağı ve KOK kurallarına göre yapılacak olan tüy sıklet turnuvası… Turnuvadaki iki dövüşçü Tuğçe Fedakartürk ve İrem Çapar Türkiye’deki son King of Kings etkinliğinde yer aldı ve karşılaşmalarını kazandı. Bu kez ise turnuvada birbirlerine rakip gruplarda yer alacaklar. Ayrıca 75 kiloda uluslararası eşleşmede, Türkiye’den Okan Bitane ile Özbekistan’dan Javoxirbek Jamshidjon karşı karşıya geliyor. Sert ve heyecanlı geçmesi beklenen gecenin tam listesi aşağıda yer alıyor.

Karşılaşmalar FightBox HD üzerinden canlı yayınlanacak

Kadınlar -60 kg Yarı Final WGP # 1, KOK Kuralları, 3x3 dk.

İrem Çapar (Türkiye) - Elanur Yücel (Türkiye)

Kadınlar -60 kg Yarı Final WGP # 2, KOK Kuralları, 3x3 dk.

Tuğçe Fedakartürk (Türkiye) - İlknur Kurt (Türkiye)

-78 kg, KOK Kuralları: Artun Türkmen (Türkiye) ve Muhammed Shushan(Libya)

-75 kg, KOK Kuralları: Okan Bitane (Türkiye) ve Javoxirbek Jamshidjon (Özbekistan)

-90 kg, KOK Kuralları: Sinan Ulutürk (Türkiye) ile Alişer Pulatov (Özbekistan)

-75 kg, KOK Kuralları: Cesur Turgay (Türkiye) ile Fathuddin Gayratov (Özbekistan)

-71 kg, KOK Kuralları: Tofik Abdullayev (Azerbaycan) ile Farshad Anbari (Güney Afrika)

Kadınlar -60 kg Final Karşılaşması, KOK Kuralları, 3x3 dk.

1. maçın galibi ile 2. maçın galibi

King of Kings, dünya çapında sporcuları ve kendini dövüş sporlarına adamış insanları dünyanın en büyük arenalarında bir araya getirerek en üst seviyede etkinliklere imza atıyor. KOK, doğası, gerilimi ve doğaçlama yapısı nedeniyle geniş bir hayran kitlesine sahiptir ve FightBox, bu etkinlikler serisinin yayın ortağıdır.

FightBox TV kanalının dünya çapında 60'tan fazla ülkede gerçekleştirdiği canlı yayınlara ek olarak, King of Kings yayını da www.filmboxlive.comadresinden FilmBox Live abonelerine çevrimiçi olarak sunulacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER