Yunus Emre Spor Tesisleri'nde yeni dönem kurs kayıtları başladı

Tepebaşı Belediyesi'nin Şirintepe Mahallesi'nde hizmete sunduğu Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek yeni dönem kursları için kayıt işlemleri başladı.

Yunus Emre Spor Tesisleri'nde yeni dönem kurs kayıtları başladı

Tepebaşı Belediyesi Şirintepe Yunus Emre Spor Tesisleri’nde düzenlenecek yeni dönem kursları için kayıtlar başladı. Çocuklar ve yetişkinler için ücretsiz olarak açılacak eğitimler, koronavirüs önlemleri eşliğinde gerçekleştirilecek.


Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek kurslar kapsamında 4-10 yaş arası çocuklar için jimnastik, 7-16 yaş arası çocuklar için basketbol ve tekvando kursları düzenlenecek. Yine uzman eğitmenler tarafından yetişkinlere yönelik aerobik, pilates, work out, strong dance ve yoga eğitimleri gerçekleştirilecek.

Tamamen ücretsiz olarak düzenlenen kurslar için kayıtlar, 15-19 Mart 2021 tarihleri arasında alınacak. 

KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ AKSATILMAYACAK

Öte yandan kayıtların tamamlanmasının ardından başlayacak kurslar için koronavirüs tedbirleri de titizlikle uygulanacak.

Kontenjanların sınırlı tutulduğu eğitimler sırasında her 6 metrekarede bir kursiyer olacak şekilde sosyal mesafe sağlanacak. Ayrıca derslerden önce ve sonra ateş ölçümü yapılacak ve spor malzemeleri ile soyunma odaları da her ders sonunda dezenfekte edilecek. Kurslara katılacak vatandaşlardan Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması kodu da istenecek.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2021, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER