Erkan Petekkaya: Yanlış anlaşıldım

Erkan Petekkaya: Yanlış anlaşıldım

Erkan Petekkaya, Levent Ülgen, Çiçek Dilligil, Tolga Güleç, Aslıhan Karalar gibi isimlerin paylaştığı, yapımcılığını Okan Karacan’ın üstlendiği ‘Filme Gel’in çekimleri Çanakkale’de devam ediyor. Önceki gün basın toplantısı yapıldı. Filmde aktör olmak isteyen bir mafya babasını canlandıran Petekkaya dikkat çeken açıklamalarda bulundu.


Oyuncular Erkan Petekkaya ve Levent Ülgen, kısa yoldan ünlü olmak isteyen gençleri eleştirdi. Petekkaya, "İnsanın bir yeteneği vara onu cilalayıp, parlatabilir ve istediği yere gelebilir. Bu şekilde yapmazlarsa da ünlü olmak kolay ama onu korumak çok zor" derken Ülgen ise, "Bir şeyin çırağı olmadan ustası olunmaz. Öyle kolay yoldan ünlü olmak yok" dedi

Kolay yoldan ünlü olmak isteyenlere yönelik eleştirilerde bulunan Erkan Petekkaya, "Bu iş Allah vergisi bir yetenek. Ama bunu da çalışarak geliştirmek gerekir. Eskiden mankenden oyuncu olur mu diye bir tartışma vardı ya, ben olur diyordum. Bütün oyuncu arkadaşlarım da bana kızardı. Ama bir deneyim, çıraklıktan bir gelme, iyi gözlem, iyi çalışma gerekiyor. Eğer öyle olmazsa mümkün değil bu iş. İnsanın bir yeteneği vara onu cilalayıp, parlatabilir ve istediği yere gelebilir. Bu şekilde yapmazlarsa da ünlü olmak kolay ama onu korumak çok zor" diye konuştu.

Yönetmenliğini İhsan Taş'ın, yapımcılığını Okan Karacan'ın, başrollerini ise Erkan Petekkaya, Levent Ülgen'in yer aldığı "Filme Gel" adlı yeni sinema filminin çekimleri Çanakkale'de sürerken ünlü oyuncular filme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Filmin absürt komedi tarzında olduğunu kaydeden Petekkaya, "Çok sevdiğim bir tür. Beni yanlış anladılar ve yıllardır bana dram oynatıyorlar. Filmde çok keyifli bir rolüm var. 'Kadırgalı' diye bilinen bir mafya babasını oynuyorum. Aktör olmak isteyen bir mafya babası bu" dedi.

posta

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2022, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER