Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye sürpriz teklif

Geçtiğimiz aylarda boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıraçifti cephesinde şimdi ise yeni bir gelişme yaşandı.

Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye sürpriz teklif

 Selin Ciğerci 2019 senesinde hayatını birleştirdiği eski futbolcu Gökhan Çıra ile anlaşmalı olarak Beykoz Adliyesi’nde 10 Eylül 2021 tarihinde resmi olarak yollarını ayırdı. 

Geçtiğimiz sene tek celsede boşanan ve kısa süre içinde barışan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti, ikinci kez evlilik kararı aldı.

Dün akşam 28. yaş günün yakın arkadaşlarıyla kutlayan Gökhan Çıra, teşekkür konuşması yaparken Selin Ciğerci'ye büyük bir sürpriz yaparak ikinci kez evlilik teklifi etti.

"Evet" cevabını alan Çıra, o anları da Instagram hesabından paylaşarak şu notu düştü: "Ne desem ne yazsam bilmiyorum ama o kadar mutluyum o kadar heyecanlıydım ve heyecanlıyım ki bu kadar sevildiğimizi bilmek kimi arasam ikiletmeden gelen abilerim kardeşlerim dostlarım iyi ki ama iyi ki varsınız.

Bugün doğum günüm evet ama en önemlisi hayatımın anlamı kadınım tekrar 'Evet' dedi iyi ki varsınız. Hepinizi çok seviyorum gelen arayan soran yazan herkese çok teşekkür ediyorum iyi ki sizler gibi dost, abi, kardeş, abla aile edinmişim.

Allah hepinizden razı olsun herkes kendini biliyor tek tek yazamadım buradan görürsünüz diye hep hayatımızda kalın."

posta

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2022, 18:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER