Koton’dan Babalar Günü’ne özel koleksiyon

Koton, Babalar Günü’nü gelenekselleştirdiği Babası ve Oğlu Koleksiyonu’nun yeni sezon tasarımlarıyla kutluyor. Babalar Günü hediyesi için 13 farklı seçenek sunan koleksiyon ‘Babam ve Ben’ teması altında mağazalarda yerini alıyor.

Koton’dan Babalar Günü’ne özel koleksiyon

Koton, Babalar Günü’nü ‘Babası ve Oğlu’ Koleksiyonu ile taçlandırıyor. İlhamını baba ve oğul ilişkilerinden alan koleksiyon eğlenirken özgür olmayı sağlayan rahat kalıplardan oluşuyor.

Sezonun öne çıkan çizgi trendlerinin kullanıldığı koleksiyonda gömlek, tişört, şort ve denim modelleri yer alıyor. Hem alt hem de üst gruplarda kullanılan çizgilerle hareketli ve canlı bir koleksiyona imza atan Koton, sezonun öne çıkan deseni kamuflaj ve blokmalara da tasarımlarında yer veriyor. Babası ve Oğlu Koleksiyonu’nun öne çıkan parçalarını ise ‘Super Dad’ ve ‘Super Child’ sloganlı eğlenceli tişörtler oluşturuyor.

Mavi, beyaz ve haki tonlarının hakimiyetinde hazırlanan koleksiyonda saks, sarı, yeşil ve nar çiçeği tonlarıyla tasarımlara hareket ve canlılık kazandırılıyor.

Koton’un gelenekselleştirdiği Babası ve Oğlu Koleksiyonu seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER