Songül Karlı'da taciz açıklaması

15 Eylül 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Songül Karlı, 1991'de ilk albümü 'Derman Sendedir' ile müzik piyasasına girdi.

Songül Karlı'da taciz açıklaması

 Türkücü  Songül Karlı, sosyal medya paylaşımları ile sık sık gündeme geliyor. Songül Karlı, sonra olarak bir programa katıldı. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Karlı, otobüste uğradığı tacizi anlattı.


Karlı, 90'lı yıllarda televizyon kariyerine başladı; 'Songül Karlı İle Cumartesi', 'Su Gibi' ve 'Songül Karlı ile Evlilik Yolunda' programlarında sunuculuk yaptı. Ünlü isim, kısa bir süre de dizilerde oyunculuk deneyimi yaşadı.

Geçirdiği estetik operasyonlarla konuşulan ve son olarak yüzünü gerdiren Songül Karlı, oyuncu Sinan Çalışkanoğlu'nun YouTube kanalına konuk oldu. Yıllar önce annesiyle bindiği otobüste tacize uğradığını açıkladı.


Ünlü şarkıcı ve sunucu, sosyal medyada çok konuşulan bikinili fotoğrafları hakkında dikkat çeken bir itirafta bulundu.

"Minibüste başınıza ilginç bir olay geldi mi?" sorusuna Karlı, şu cevabı verdi: Minibüste değil ama otobüste geldi. Annemle otobüse bindiğimiz bir gün, arkamda duran bir adamın elle tacizine uğradım.

  

Bunu gören annem, adamı otobüsün içinde tekme tokat dövdü. Eskiden insanlar böyle durumlarda tepki vermek yerine, utanır ve sessiz kalırdı. Annem sessiz kalmadı.

48 yaşındaki şarkıcı, "Şimdi insanlar daha bilinçli ve cesur, seslerini çıkarabiliyor, tepki gösterebiliyorlar. Bun da sosyal medyanın etkisi çok. "

"Eskiden insanlar, böyle bir şeyi görse bile sesini çıkarmaz, görmezlikten gelirdi." Şimdi insanlar, böyle durumlarda birbirini koruyor ve birbirlerine destek oluyorlar" ifadelerini kullandı.

"Yaza hazırlık var mı? Bikinili fotoğraf paylaşımı yapacak mısınız?" sorusunu ise ünlü şarkıcı, "Öyle bir hazırlığım yok. Hoş olmuyor artık, daha önce yayınlanan tüm bikinili fotolarımı da sildireceğim" şeklinde cevapladı.

posta

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2022, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER