Selçuk, yeni yıl heyecanını panayır ile yaşıyor

İzmir'in Selçuk ilçesindeki Efes Tarlası Yaşam Köyü’nde yeni yıl panayırı açıldı

Selçuk, yeni yıl heyecanını panayır ile yaşıyor

 2022’ye sayılı günler kala açılan panayırda çocuklar doyasıya eğleniyor, üreticiler de el emeği ürünlerini tüketici ile buluşturuyor. Panayır, 30 Aralık’a kadar ziyaretçilerini bekliyor.

Selçuk, yeni yıl heyecanını panayır ile yaşıyor. Selçuk Belediye Bandosu, Cumartesi Pazarı’nda dolaşarak panayır coşkusunu sokaklara taşıdı. 24 Aralık’ta ziyaretçilere kapılarını açan Yeni Yıl Panayırı’nda çocuklar eğlenirken açılan stantlarda çoğunluğu kadın olan üreticiler gıda, takı, hediyelik eşya gibi el emeği ürünlerini satışa sunuyor.

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel de Yeni Yıl Panayırı’nı ziyaret etti. Önce stantları gezen Başkan Ceritoğlu Sengel, daha sonra çocuklarla atölyede yılbaşı süsü yaptı. Gün boyu oyuncaklarla, sihirbaz gösterisiyle eğlenen, atölyelerde yeteneklerini geliştiren çocuklar, dilek ağacına dileklerini de astı. Akşam olduğunda ise çocuklar kadar büyükler de suni kar yağışı ve müzik eşliğinde eğlendi.

Efes Tarlası Yaşam Köyü’nde kurulan Yeni Yıl Panayırı, 30 Aralık’a kadar eğlenmek, keşfetmek isteyen büyük küçük herkesi bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2021, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER