ATA AÖF Bütünleme Sınavı ne zaman

ATA AÖF Bahar dönemi final sınavları 28-29 Mayıs tarihlerinde yapıldı.

ATA AÖF Bütünleme Sınavı ne zaman


Final sınavından geçerli not alamayan öğrenciler de bütünlemelere girebilecek. ATA AÖF sınav sonuçlarını bekleyen öğrenciler, ''ATA AÖF sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?'' şeklinde internette aratmaya başladı.ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?
9-10 Nisan tarihlerinde yapılan Bahar dönemi vize sınavlarının sonuçları, 15 Nisan Cuma günü açıklanmıştı. Geçen hafta yapılan final sınavının sonuçlarının bu hafta açıklanması bekleniyor.


 
ATA AÖF Bütünleme Sınavı ne zaman?
Yapılan açıklama şu şekilde:

"Değerli Öğrencilerimiz, 02-03 Temmuz 2022 tarihlerinde yapılacak olan Bütünleme Sınavı için Sınav Merkezi Tercihleri sistemi açılmıştır. Mevcut sınav merkezini değiştirmek isteyen öğrencilerimiz, Sınav Merkezi tercihlerini 07 Haziran 2022 Salı günü saat 23.59'a kadar yapabilirler. Aksi takdirde sistemdeki mevcut sınav merkezi tercihi geçerli olacaktır. Bütünleme sınavı ülkemizde 81 ilde ve Azerbaycan Bakü'de yapılacaktır. https://obs.atauni.edu.tr/ adresinden sınav merkezi tercihi yapılmakta ve sınav destek talepleri oluşturulmaktadır. Aynı zamanda sınav merkezi tercihleri AtaMeta uygulamamızın "Sınav İşlemleri" katından da yapılmaktadır. Sınava ilişkin destek talepleri Öğrenci Bilgi Sisteminde (OBS) "Öğrenim" menüsü altında yer alan "Sınav Destek Talep" başlığından yapılmaktadır. Not: Sınavda herhangi bir sorun yaşamamak için sınavla ilgili talep kısmını eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz."

t24

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER