Buca'nın dijital öğrencisi 10 bine ulaştı

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç’ın koronavirüs pandemisi başında eğitimdeki tüm engelleri ortadan kaldırmak için başlattığı Dijital Dershane projesi, kısa sürede büyük başarılara imza attı.

Buca'nın dijital öğrencisi 10 bine ulaştı


Buca Belediyesi’nin pandemi başında hayata geçirdiği Dijital Dershane, büyük ilgi gördü. Farklı eğitim kademelerine yönelik zengin ders içeriğine sahip Dijital Dershane’nin öğrenci sayısı 10 bine ulaştı.

 LGS, YKS ve KPSS adayları ile okul öncesi 4-5 yaştan lise 12. sınıfa kadar tüm öğrencilerin yararlanabildiği Dijital Dershane, alanında uzman eğitmenlerce, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun, 4K çözünürlük kalitesinde video dersler ile öğrencilerin eğitim hayatlarına katkıda bulunuyor.  

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE DİYETİSYEN DESTEĞİ

Özel tekniklerle geliştirilmiş yeni nesil çevrimiçi eğitim veren ve 10 bin öğrenciye ulaşan Dijital Dershane, rehberlik ve psikolojik danışmanlık dersleri ile öğrencinin sınav stresini yenmesi de yardımcı oluyor. Ayrıca, diyetisyen desteğiyle öğrencinin sağlığını ve beslenmesini düzenlemeye yönelik öneriler de sunuluyor.

Dijital eğitim platformunun ücretsiz kullanımı ve üyelik işlemleri, https://dijitaldershane.buca.bel.tr/ adresinden gerçekleştiriliyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2022, 18:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER