Deniz Seki'yi ağlatan haber

Geçtiğimiz gün katıldığı bir etkinlikte ilk kez asıl mesleğini açıklayan Deniz Seki, dün akşam ise Beşiktaş’ta düzenlenen bir törene katıldı.

Deniz Seki'yi ağlatan haber

Şarkıcı Deniz Seki'nin 14 yıldır baktığı köpeği hastalandı. Köpeğini veterinere bıkarak bir ödül törenine katılan Seki, aldığı kötü haber sonrası zor anlar yaşadı.


Ödül töreninde veterinerinden gelen telefonla köpeğinin durumunun kötü olduğunu öğrenen şarkıcı, Yılın Pop Müzik Sanatçısı Ödülü'nü almak için çıktığı sahnede ayakta durmakta zorlandı.

Ödülünü alırken konuşma yapan ünlü isim, "Bir sanatçı için ödül almak çok kıymetli. En büyük ödül yazdığımız şarkıların hep bir ağızdan söylenmesi. Fakat bir de dilsiz kullarımız var...

Anne olamadım, evlat sahibi değilim. 14 yaşında bir oğlum var. Makyajlı geldiğime bakmayın, birazdan onunla vedalaşmaya gideceğim.

Ödül için çok teşekkür ediyorum, lütfen kusura bakmayın" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Ödül töreninde kendisini bekleyen basın mensuplarıyla konuşan Deniz Seki, "Allah'tan ümit kesilmez. Az önce doktoruyla konuştum, evladıma elimizden gelen her şeyi yaptık. Söyleyecek bir şey bulamıyorum" dedi.

posta

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2022, 21:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER