Bayram ve Babalar Günü bir arada

Renkli ve yenilikçi koleksiyonunda konfor ve şıklığı bir arada sunan İnci Deri, Bayramı ve Babalar Günü’nü özel indirimlerle karşılıyor.

Bayram ve Babalar Günü bir arada

İnci’nin 2018 Yaz Koleksiyonu’nda yer alan modern ve özgün yaz modelleri ile bayramda şıklığınızın dozunu arttırabilirsiniz. Zarif ve feminen formların vurgulandığı stilettolar ve sandaletler, bayram kombinlerinin en iyi tamamlayıcıları arasında yer alıyor. El, omuz, sırt çantaları ve portföyler hem kendiniz hem sevdikleriniz için bayram hediyesi seçenekleri olarak sunuluyor.

İnci 2018 Yaz Erkek Koleksiyonu, hem bayram alışverişinde hem de Babalar Günü’nde stil sahibi babaları mutlu edecek zengin hediye alternatifleri öneriyor. Ayakkabı seçiminde tercihini çabasız şıklıktan yana kullanan babalar için klasik modeller ön plana çıkarken; loafer ve sneaker’lar erkek modasında yazın dinamik enerjisini yansıtıyor.

17 Haziran’a kadar geçerli seçili ürünlerde kasada anında geçerli her 250 TL.’lik alışverişe 50 TL., 500 TL.’lik alışverişe 175 TL., 700 TL.’ lik alışverişe 250 TL., 1000 TL.’lik alışverişe 400 TL. indirim fırsatı İnci mağazalarında ve incideri.com’da sizleri bekliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER