Ceyda Düvenci: Bal köpüğüm 11 yaşında

Ceyda Düvenci, Melisa Nur'un doğum gününe özel duygusal bir not yayınladı.

Ceyda Düvenci: Bal köpüğüm 11 yaşında

Oyuncu Ceyda Düvenci'nin iş insanı Engin Akgün ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Melisa Nur, 11. yaşına girdi. Kızının doğum gününde duygusal bir yazı kaleme alan Düvenci, Melisa'ya "Hayatımızı yoktan var etme gücü ve şansı verdiğin için sana teşekkür ederim. İyi ki beni seçtin annen olarak. Sen benim başıma gelen en güzel melodisin" sözleriyle seslendi.

"SEN BENİM BAŞIMA GELEN EN GÜZEL MELODİSİN"
Melisa Nur ile anne-kız pozunu yayınlayan Düvenci, gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

Çok sözüm var sana dair… 'Neden!' diye isyan etmeye kalksam kelimelerin dünyanın etrafını defalarca turlar. Ama seni olduğun gibi yaşamaya dair sözlerime ömrüm de yetmez, dünyayı turlasan da binlerce kez tükenmez kelimelerim. Bana ben olmayı öğreten biriciğim, hayat amacımı bulduran ve en kıymetli anneliği yaşatan balköpüğüm...

Hayatımızı yoktan var etme gücü ve şansı verdiğin için sana teşekkür ederim. Bugün bu kadar sevgi ve şefkatle sarmalanıyorsak bu sadece senin sayende... İyi ki doğdun, iyi ki beni seçtin annen olarak. Hayatın müzik, gücün müzik ve hayallerin müzik… Sen de benim başıma gelen en güzel melodisin. Melisa'm, dileğim; seni sen yapan tüm özelliklerinle kimseye muhtaç olmadan yaşayabilmen. Bunun için elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Seni çok seviyorum benim canım kızım.

mynet

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2022, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER