Ezgi Mola'dan fenomene jet yanıt

Ezgi Mola'dan fenomene jet yanıt

59. Antalya Altın Portakal Film Festivali, görkemli bir geceyle sona erdi. Geceye katılan ünlü isimler adeta şıklık yarışındaydı. Ezgi Mola ise, siyah çizgi detaylı elbisesiyle gecede boy gösterdi. Sosyal medya sayfasından fotoğraf paylaşan Ezgi Mola’yı bir sosyal medya kullanıcısı ti’ye aldı. Ezgi Mola’dan ise yanıt gecikmedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla düzenlenen 59. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin kapanış ve ödül töreninde Ezgi Mola da boy gösterdi.

Festivalde, Ulusal Kısa Metraj Film Yarışması jürileri arasında bulunan Mola, "Biz şahane 12 tane film izledik. Bugün son değerlendirmelerimizi yaptık.

Birlikte 12 şahane yönetmenin 12 kısa filmini izledik. İçimiz umut doldu. Çünkü başka kısa filmlerini ve uzun metrajlı filmlerini izlemek için sabırsızlanıyoruz. Umarım seyircilerimiz de izleyince bizlerle aynı fikirde olacaktır diye düşünüyorum" dedi.

Ezgi Mola'nın kıyafeti, sosyal medyaya damga vurdu. Ezgi Mola festivalde çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından siyah kalp emojisiyle yayınladı.

Mola'nın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Müge Anlı taklitleriyle adını duyuran sosyal medya fenomeni Tansu Dayan, Ezgi Mola'nın Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde giydiği kıyafeti ti'ye aldı.

Siyah elektrik bandıyla ile Ezgi Mola'nın elbisesinin benzerini yapan Tansu Dayan, ünlü oyuncuyla kendi karesini yan yana koyup Instagram hesabından paylaştı. Dayan'ın ''Burada iyi SOS oynanır'' notuyla yayınladığı kareye Ezgi Mola ise sessiz kalmadı.

Genç fenomenin bu paylaşımına Mola, ''Tansu’cum çabana sağlık, çıkarırken yardımcı olurum ihtiyacın olursa'' yorumunda bulundu.

posta

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2022, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER