Merve boluğur'dan ayrılık kararı

Merve boluğur'dan ayrılık kararı

Oyuncu Merve Boluğur, 40 gün önce evlendiği Mert Aydın ile ayrılık kararı aldıklarını sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duyurdu.
 

Ekranlara veda eden ve şarkıcılığa yönelen Merve Boluğur, özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Aile fotoğrafını yayınlarken Mert Aydın'ı keserek paylaşan Boluğur, babasının evine dönmüştü.

Önceki gün Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan şarkıcı ve oyuncu, "Ders çıkardığın olay ne?" sorusuna manidar bir cevap vererek şunları yazmıştı:

"Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler. Bundan sonra kimseye büyük iyilikte bulunmayacağım."

Evliliklerinde çıkan kriz sonrası, Merve Boluğur ve Mert Aydın ayrılık iddialarıyla gündeme geldi.

Boluğur, iddialara sosyal medyadan yanıt verdi. Ayrılık kararı aldıklarını belirten Boluğur paylaşımda, "Olmadı teşekkürler. Hayat bu Mert'e de mutluluklar güzel günlerimiz için teşekkürler." ifadelerini kullandı.

Instagram hesabından takipçileriyle soru-cevap yapan ünlü isim, bir hayranının "Daha fazla 'kocam da kocam' içeriği gelir mi? Hastasıyım" sorusuna kayıtsız kalamayarak; "Ben de eğleniyorum, trollcülük ruhumda var" cevabını vermişti. 35 yaşındaki Merve Boluğur'un bu cevabı, takipçilerinden büyük ilgi görmüştü.

Ünlü isim, gönderisine; "Kocaların kocası aslan kocam. İyi ki birbirimizi bulduk el ele göz göze nice doğum günlerini kutlayalım. Kumral jelibonum şimdiden kutlayayım istedim çünkü eşlik bunu gerektirir. Yüzün gülsün önemli. Hep böyle gülelim" notunu düştmüştü.

posta

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2022, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER