Önce eşini sonra yeğenini öldürdü

Önce eşini sonra yeğenini öldürdü

İstanbul’dun Gaziosmanpaşa ilçesinde, Korkut Gezici, eşi Sevtap Akbacı'yı silahla vurarak öldürdü, kızı Muazzez Gezici'yi de yaraladı. Korkut Gezici, daha sonra evine gittiği yeğeni Sinan Özfidan'ı da evine öldürdü.

Olay, dün gece saatlerinde Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi'nde meydana geldi. Korkut Gezici, evinde önce eşi Sevtap Akbacı'yı silahla öldürdü daha sonra ise kızı Muazzez Gezici'yi aynı silahla yaraladı. Evden kaçan Gezici daha sonra yeğeni Sinan Özfidan'ın evine giderek onu da öldürdü. İşlediği cinayetlerin ardından kayıplara karışan Gezici'yi yakalamak için polis ekipleri çalışma başlattı. Silahla yaralanan Muazzez Gezici'nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

"Kocamı durup dururken öldürdü"


Hayatını kaybeden Sinan Özfidan'ın eşi Gamze Özfidan, "Biz oturuyorduk. Şahıs girdi kocama hiçbir şey söylemeden 3 el ateş etti. Kocam hiçbir şey yapamadı. Bir anda ağzından kanlar boşaldı. Hastaneye gidene kadar öldü. Onun hiçbir alakası yok. Hiçbir şey yok aralarında. Bir husumet de yoktu. Neden yaptığını, ne istediğini bilmiyoruz. Kendi karısını kızını öldürmüş olabilir. Bizimle bir alakası yok. Geldi kocamı durup dururken öldürdü" dedi. (DHA)

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2022, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER