İBB'den 'Askıda Sevgi' kampanyası

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 14 Şubat öncesinde “Askıda Sevgi Var” kampanyası başlattı.

İBB'den 'Askıda Sevgi' kampanyası


Bu yıl 14 Şubat'ın Sevgililer Günü yerine “Sevgi Günü” olarak kutlanmasını öneren İmamoğlu, vatandaşlardan ihtiyaç sahiplerine destek olarak sevgiyi paylaşmalarını istedi. İBB Başkanı, “Gelin, bu 14 Şubat'ta sevgimizle evleri ısıtalım, öğrencilere umut, ailelere destek, bebeklere gülümseme olalım” dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Büyük Şehrin Büyük Dayanışması” mottosuyla 14 Şubat’a özel Askıda Fatura kampanyası başlattı. Kampanyayı sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir video ile “Tüm aşıklara” duyuran İmamoğlu, bu sene 14 Şubat'ın Sevgililer Günü yerine “Sevgi Günü” olarak kutlanmasını önerdi.

İmamoğlu, bu yılki 14 Şubat’ta sevenlerin birbirine hediye almak yerine; askidafatura.ibb.gov.tr adresinden ihtiyaç sahiplerinin askıdaki faturalarından birini indirmelerini ya da onlar için bir Destek Paketi almalarını istedi.

İBB Başkanı, “14 Şubat, bildiğiniz nedenlerle bazılarımız için en zor günlerden biri. Ve biz bu zor günleri sevgimizle kolaylaştırabiliriz. Bu 14 Şubat'ta Askıdan Bir Fatura ya da bir Destek Paketi alalım. Sevgimizle evleri ısıtalım. Öğrencilere umut, ailelere destek, bebeklere gülümseme olalım. Askıda sevgi var” dedi.

Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek Kaya İmamoğlu adına Askıda Fatura’ya yardımda bulunarak, kampanyaya ilk desteği de kendisi verdi.

“Büyük Şehrin Büyük Dayanışması”na destek olmak isteyenler internet üzerinden askidafatura.ibb.gov.tr adresine tıklayarak bir yuvanın ekonomisine katkıda bulunabilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER